O Tareně

Tarena - to je česká značka oděvů z vlny merino. 

 

Jmenuji se Renáta a merino vlnu jsem si oblíbila na horách. Díky svým úžasným vlastnostem mi merino pak proniklo i do každodenního života - nosím věci z merino vlny na běžné nošení, na spaní, na běžky, spodní prádlo... Merino vlna je dotek toho nejlepšího z přírody na vlastním těle. Je to dokonalý přírodní materiál, kterému se žádný syntetický nevyrovná. Vytvořila jsem tuto malou kolekci pro lidi, kteří mají rádi kvalitní materiál a jednoduchý design

 

Merino vlna použitá na výrobu oděvů Tarena pochází z Austrálie a Nového Zélandu. V této části světa má plemeno ovcí merino ideální klimatické podmínky k tomu, aby vlna dosáhla takové jemnosti a kvality, jakou potřebujeme, aby nám byla vlna příjemná na dotek a celodenní nošení. Z importované vlny jsou následně všechny oděvy vyrobené v České republice. Dostává se Vám tedy do rukou vysoká kvalita, jejíž výrobní proces míjí asijské textilní továrny.

 

Potkala jsem během příprav kolekce Tarena řadu úžasných lidí, ať už na ovčí pastvině v horách, v textilních podnicích či jinde - chovatele ovcí, textilní odborníky a další, kteří odvádí poctivou práci a v ovčí vlně vidí kvalitu, krásu a nadčasovou hodnotu. Kéž si ji oblíbíte i Vy:-)

 

Nove foto na tarena.eu

 

 

Zpět do obchodu